Ziyaretçi Rehberi

ZİYARET SAATLERİ
                                              
GÜNDÜZ:  13:00 - 15:00

GECE:       19:00 - 20:00

 

ZİYARETÇİLERİMİZİN UYMASI GEREKEN KURALLAR


Hekimimiz tarafından ziyaretçi yasaklanmış ise buna uymaya özen gösteriniz.

Hastanızın sağlığı açısından ziyaret süresinin 15 dakikayı aşmamasına ve odada ve iki kişiden fazla ziyaretçi olmamasına dikkat ediniz.

Sağlığınız açısından ziyaretçilerin hasta yatakları üzerine oturması sakıncalıdır.

Hastanede bulunduğunuz süre içerisinde sağlık personeline yardımcı olunuz ve belirtilen kurallara uymaya özen gösteriniz.

Enfeksiyon riski sebebiyle grip, nezle vb. bulaşıcı hastalığı olanların ve 14 yaşından küçük çocukların ziyarete getirilmemeleri gerekir. Yoğun bakım ve izole hasta ziyaretleri için belirlenen ilave kural ve kısıtlamalara lütfen uyunuz

Hasta ziyaretine canlı veya cansız çiçek getirmeyiniz. Bu çiçekler hastanız için enfeksiyon riski taşıdığı için hasta servisine kabul edilmemektedir.

Ziyaret sırasında hastalarımız ve kendi sağlığınızın korunması için doğrudan temas etmeyiniz.

Ziyaret öncesi ve sonrası ellerinizi yıkayınız ya da el dezenfektanı kullanınız.

Hasta / hasta yakınları ve ziyaretçiler hasta odasında eşya, cihaz ve sistemler hakkında bildirim sorumluluklarına uymalıdırlar.

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Evde Sağlık Yönetim Sistemi Giriş Evde Sağlık