Sıkça Sorulan Sorular

MHRS yandal randevu alma işlemini yapmak için ilgili ana dal doktoruna (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği, Dahiliye) almış oldukları randevu sonrasında, doktorların muayenesi sonrasında ‘Takip Gerektiren Hasta’ olarak, doktorlar tarafından sisteme kaydedilmektedir. Bu aşamadan sonra yandal randevu alma işleminizi; Randevuyu 182 (Merkezi randevu Sistemi), http://www.hastanerandevu.gov.tr alabilirsiniz.

Daha önce aldığı raporun aynı branş veya bölümden olmak şartıyla farklı isimde bir doktordan da randevu alarak; doktor muayenesi ve gerekli gördüğü tetkiklerin yapılmasında sonra.

Hastane eğitim görevlilerinin poliklinik cetveline göre 182 ( Merkezi randevu Sistemi), http://www.hastanerandevu.gov.tr randevu alarak muayene olabilirsiniz.

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Evde Sağlık Yönetim Sistemi Giriş Evde Sağlık