Aydın GÜLAY

Aydın GÜLAY
Ünvan: Dr.
Bölüm/Branş: Başhekim Yardımcısı

Özgeçmişi

01/01/1959 yılında Zonguldak ta doğdu. İlk, Orta ve lise öğrenimini Zonguldak ta tamamlayıp  1984 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Tıp fakültesinden  mezun oldu.

Memuriyete 1984 Yılında Erzurum ili  İspir ilçesi Karataş köyünde sağlık ocağı  hekimi olarak başladı. Daha sonra Aşkale ilçesinde  sağlık ocağı hekimliği  ve sağlık grup başkanlığı, Ankara Bala ilçesinde  sağlık ocağı hekimliği, Ankara Keçiören ilçesinde sağlık ocağı hekimliği ve sağlık grup başkanlığı, Ankara il Sağlık müdürlüğünde müdür yardımcılığı görevlerini yaptı.

1995 yılında İstanbula tayin oldu. İstanbul Üsküdar İlçesi sağlık ocağı hekimliği, İstanbul İl sağlık müdürlüğünde müdür yardımcılığı, Zeynep Kamil hastanesinde  başhekim yardımcılığı, Üsküdar ilçesinde grup başkanlığı, İstanbul Üsküdar ilçesinde Esatpaşa halk sağlığı laboratuarında  da  laboratuar müdürlüğü,  Kartal ilçesinde  sağlık grup başkanlığı yaptı.

2004 yılında Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma hastanesinde başhekim yardımcısı olarak görevlendirildi. 2009 yılında  Hastane ve Sağlık Kurumları Yöneticiliği Yüksek Lisansını tamamladı.

Halen sözleşmeli olarak Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başhekim yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Evde Sağlık Yönetim Sistemi Giriş Evde Sağlık